Menu
A+ A A-

Service Calculatoare - Service PC Featured

Echipa noastra este specializata in remedierea oricaror probleme pe care le poate avea un calculator. Oferim service de specialitate pentru calculatorul dumneavoatra indiferent daca sunteti persoana fizica sau companie. Service-ul oferit de catre echipa noatra se caracterizeaza prin urmatoarele tipuri de servicii oferite:

  • identificare si depanare defectiuni hardware
  • instalarea sistem de operare Windows
  • instalare si configurare software
  • identificare si curatare de virusi,adware,spyware si troieni
  • instalare si configurare conexiune la internet (ex. Router ClickNet)
  • optimizare sistem de operare
  • servicii de curatare PC

Ne puteti contacta la tel: 0724 380 550 sau folosind formularul de contact

Web Design de Calitate

Web design-ul reprezinta interfata grafica a unui site. Echipa noastra va realiza pentru dumneavoastra un layout (grafica site-ului) modern. Pentru a va convinge ca invitam sa vizitati portofoliu web design.

Website: www.luciffere.ro
back to top